O nás

Příběh Cooly.cz

Příběh našich Cooly začal v jeden letní chladný večer. Určitě to znáte. Grilování na zahradě, kde byla naše rodina a přátelé. Jakmile zapadlo slunce za horizont, velmi se ochladilo. Každému jsme rozdali deku na zabalení se a vrátili jsme se k hraní deskové hry. Zábava byla v plném proudu. Jediné co každého obtěžovalo, byla neustále sjíždějící deka a zima procházející až na kost při každém házení kostkou a pohybu figurkou. A tak vznikla naše soukromá výzva udělat z deky mikinu. Fungovalo to, o zábavu a zahřátí bylo postaráno. Tento večer v nás zanechal skvělou vzpomínku, pocity a co více, myšlenku na to, jak si to vše zachovat.

Myšlenka se zformovala v nápad vytvořit produkt, ze kterého budeme mít radost nejen my, ale především i další lidi. Každý je rád v pohodě a teple, a to nejen při válení se u televize, sedění u počítače, nebo u večerního grilování - tak vznikají naše barevné Cooly mikiny, které vše povýší na novou úroveň!

 

Náš produkt

S Cooly se nemusíte trápit s dekou, která každou chvíli sjíždí dolů. Naše over-sized mikina tě pohltí a zahřeje. Čeká tě ta největší pohoda na světě!

Všechny Cooly mají dvě vrstvy, které se postarají o pohodlí a teplo - příjemný plyš a hřejivé šerpové rouno, které nahrazuje beraní vlnu - žádná ovečka nepřišla a nepřijde při výrobě k újmě :). Velikosti tě trápit nemusí, Cooly máme v univerzální velikosti pro dospělé a zvlášť pro děti.

Cooly jsou vyrobeny s láskou k přírodě v České republice - od počátečního nápadu, přes dodavatele materiálu, sub-dodavatele, výrobu, až po finální produkt, který od nás obdržíte.

 

Prozkoumejte naše modely

 

 

Velikosti

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení