O nás

Příběh Cooly.cz

Příběh našich Cooly začal v jeden letní chladný večer. Určitě to znáte. Grilování na zahradě, kde byla naše rodina a přátelé. Jakmile zapadlo slunce za horizont, velmi se ochladilo. Každému jsme rozdali deku na zabalení se a vrátili jsme se k hraní deskové hry. Zábava byla v plném proudu. Jediné co každého obtěžovalo, byla neustále sjíždějící deka a zima procházející až na kost při každém házení kostkou a pohybu figurkou. A tak vznikla naše soukromá výzva udělat z deky mikinu. Fungovalo to, o zábavu a zahřátí bylo postaráno. Tento večer v nás zanechal skvělou vzpomínku, pocity a co více, myšlenku na to, jak si to vše zachovat.

Myšlenka se zformovala v nápad vytvořit produkt, ze kterého budeme mít radost nejen my, ale především i další lidi. Každý je rád v pohodě a teple, a to nejen při válení se u televize, sedění u počítače, nebo u večerního grilování - tak vznikají naše barevné Cooly mikiny, které vše povýší na novou úroveň!

 

Náš produkt

S Cooly se nemusíte trápit s dekou, která každou chvíli sjíždí dolů. Naše over-sized mikina tě pohltí a zahřeje. Čeká tě ta největší pohoda na světě!

Všechny Cooly mají dvě vrstvy, které se postarají o pohodlí a teplo - příjemný plyš a hřejivé šerpové rouno, které nahrazuje beraní vlnu - žádná ovečka nepřišla a nepřijde při výrobě k újmě :). Velikosti tě trápit nemusí, Cooly máme v univerzální velikosti pro dospělé a zvlášť pro děti.

Cooly jsou vyrobeny s láskou k přírodě v České republice - od počátečního nápadu, přes dodavatele materiálu, sub-dodavatele, výrobu, až po finální produkt, který od nás obdržíte.

 

Prozkoumejte naše modely

 

 

Velikosti

Zpět do obchodu